Knowit Secures Blogg

Spetskonsulten med det stora hjärtat

Kontakta oss

SVERIGE

Blogg: knowitsecure.se
Twitter:
 @knowitsecure
Mail: secure@knowit.se

Stockholm 
Klarabergsgatan 60
SE-111 21 Stockholm

Box 3383
SE-103 68 Stockholm

+46 8 700 66 00

Linköping
Platensgatan 8
SE-582 20 Linköping
+46 13 21 05 60

Göteborg
Östra Hamngatan 16
SE-411 09 Göteborg
+46 31 711 27 30

Malmö
Stortorget 9
SE-211 22 Malmö
+46 40 630 24 00

NORGE

Blogg: knowitsecure.no
Twitter:
 @knowitsecureAS
Mail: secure@knowit.no

Oslo
Universitetsgata 7
NO-0164 Oslo
+47 970 29 000

Arendal
Tollbodgaten 1
NO-4836 Arendal
+47 918 63 065

Peter-Lindstedt

 

Peter Lindstedt         
VD Knowit Secure AB
Tel: +46 72 191 16 42
Mail: peter.lindstedt@knowit.se

 

 

 

Jorunn Terjesen
VD Knowit Secure AS
Tel: +47 992 829 35
Mail: jorunn.terjesen@knowit.se

 

 


Tomas Rimming
Områdeschef, Stockholm
Tel: +46 70 558 22 83
Mail: tomas.rimming@knowit.se

 

 

 

Åsa Schwarz
Marknads- och försäljningschef
Tel: +46 72 704 70 80
Mail: asa.schwarz@knowit.se

 

 

Henrik Johansson
Konsultchef, Linköping
Tel: +46 70 399 50 85
Mail: henrik.j.johansson@knowit.se

 

 

 

 

Dennis Selin
Konsultchef, Göteborg
Tel: +46 73 074 66 48
Mail: dennis.selin@knowit.se

 

 

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut / Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut / Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut / Ändra )

Google+ photo

Du kommenterar med ditt Google+-konto. Logga ut / Ändra )

Ansluter till %s

Blogginlägg

Följ oss på Twitter

Fel: Twitter svarade inte. Vänta några minuter och uppdatera den här sidan.

Skriv din mailadress här så får du alla nya blogginlägg postade till dig.

%d bloggare gillar detta: